Landbouwverkeer mag weer door Zeddam
Boeren in de omgeving Zeddam mogen met hun landbouwverkeer weer gebruik maken van twee doorgaande wegen in het dorp.
De rechtbank in Arnhem heeft de afdeling De Liemers-Montferland van LTO Noord en enkele individuele ondernemers in een gezamenlijke zaak tegen de gemeente Montferland in het gelijk gesteld.
Gemeente Montferland heeft enkele jaren geleden de Kilderseweg (de traverse) gesloten voor landbouwverkeer. Van de Oude Doetinchemseweg kon het landbouwverkeer alleen op gezette tijden gebruik maken.
Kilometers omrijden
De gemeente ging er vanuit dat het verkeer de rondweg zou kunnen gebruiken. Deze provinciale weg is echter eveneens gesloten voor trekkers. Het gevolg is dat boeren kilometers om moeten rijden.
De bezwaarschriftencommissie van de gemeente Montferland had het bezwaar van de boeren al eerder ontvankelijk verklaard. Hierna werd de Oude Doetinchemseweg opengesteld, met uitzondering van bepaalde tijden.
Onwerkbare situatie
Dit was volgens de agrarisch ondernemers in het gebied een onwerkbare situatie. De rechter heeft dit bevestigd en heeft uitgesproken dat de wegen weer opengesteld moeten worden voor het landbouwverkeer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501 TO schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

Kongskilde Vibroflex 5 meter (ZIJ) #779398
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (ZUI) #692400
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %













