Laatste bieten deze week de grond uit
De agrarische dienst van Suiker Unie denkt dat deze week de laatste bieten zullen worden gerooid. In West-Brabant, Noord- en Zuid-Holland zitten nog de meeste bieten in de grond.
Niet op alle percelen is de vorst volledig uit de bieten getrokken. Met vooral in het oosten en noorden is het advies om de bieten zonodig iets dieper koppen, om ze zo geschikt voor leveren aan de hoop te krijgen.
Met nog circa 2,5 week te gaan tot het einde van deze campagne hoopt Suiker Unie dat de kwaliteit van de bieten zich goed zal houden. De agrarische dienst controleert extra intensief op bieten met vorstschade.
Twijfelgevallen
Veel hopen blijken bij controle er goed uit te zien. Van niet goed afgedekte hopen worden de (deels) bevroren bieten, aan de buitenkant van de hoop, verwijderd. Bij twijfelgevallen worden monsters genomen en voor het afleveren gecontroleerd op invert.
Het gemiddelde suikergehalte is 17,1 procent en de hoeveelheid tarra komt uit op 8,5 procent.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag10° / 5°60 %
-
Zondag10° / 1°70 %
-
Maandag10° / 4°70 %












