FloraHolland stopt proef multitransactieveilen
Royal FloraHolland stopt vervroegd met de tweede pilot multitransactieveilen op de plantenklokken in Naaldwijk. De beproefde manier van multitransactieveilen is te complex.
In de tweede proef kende de veiling meerdere transacties toe binnen 40 milliseconden. Dit betekende dat maximaal twee prijzen tot stand konden komen in één klokopgooi van de veilingmeester. Deze transacties werden toegekend, mits het aanbod toereikend was.
De pilot zou eigenlijk tot 30 november 2016 doorgaan, maar stopt op 23 november. 'De data die we hebben verkregen tijden deze proef is voldoende om een gedegen analyse te laten uitvoeren door de Rotterdam School of Management (RSM)', zegt een woordvoerder van de veiling. RSM, een onderdeel van de Erasmus Universiteit in Rotterdam, onderzoekt het effect van multitransactieveilen op de prijsvorming.
Werkwijze eerste pilot
Vanaf 24 november keert FloraHolland terug naar multitransactieveilen binnen één prijspunt, zoals in de eerste proef werd gedaan. Naar verwachting maakt de bloemenveiling in het eerste kwartaal van 2017 bekend hoe het met deze manier van multitransactieveilen verder wil.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6110R + 623R (DAA) #704142
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-

John Deere 6120M trekker (REU) #777709
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %















