Minder is kernwoord voor behoud derogatie
De zuivelsector heeft nog minstens twee weken nodig om te komen tot een derogatieplan, waarmee staatssecretaris Martijn van Dam (EZ) naar Brussel kan.
'We maken deze week een analyse met Van Dam over de afgelopen periode. Daarna kijken we vooruit' vertelt voorzitter Kees Romijn van LTO vakgroep melkveehouderij.
De Europese Unie wil komende maand van Nederland weten of en hoe de fosfaatproductie in 2017 wordt verminderd. Een ingebrekestelling voor 2017 zal nieuwe onderhandelingen voor 2018 helemaal blokkeren.
Romijn: 'Verminderen kan langs drie sporen, minder melk, minder dieren en minder fosfaat. Het zal een optelsom moeten worden van die drie elementen en voor al die drie elementen staan verschillende partijen aan de lat. De kunst van LTO is om die de komende periode met elkaar te verbinden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

John Deere 6R 250 trekker (REU) #778488
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 195 trekker (MAA) #24299
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6155R TREKKER AP (HAE) #60472
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag24° / 16°10 %
-
Dinsdag22° / 12°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %














