LEADER-programma Utrecht van start
In Oostelijk Utrecht kunnen vanaf nu ideeën worden voorgedragen voor het Europese programma LEADER. De komende 5 jaar kunnen vanuit LEADER vernieuwende en breed gedragen initiatieven op het platteland worden ondersteund en kan subsidie worden aangevraagd.
Via Leader stellen de Europese Unie, provincie Utrecht en gemeenten in Utrecht Oost een bijdrage beschikbaar voor vernieuwende projecten op het platteland. Een belangrijk doel is het stimuleren van samenwerking tussen stad en platteland. Dat kan zich richten op de thema’s voedsel, educatie of recreatie.
Ook voor innovatieve projecten op het gebied van duurzame energie of zorg voor elkaar, kan ondersteuning worden gevraagd. Het is belangrijk dat de plannen draagvlak hebben in het gebied en financieel en organisatorisch haalbaar zijn.
Bedragen
De mogelijke subsidie ligt tussen de 25.000 en 100.000 euro en de eigen bijdrage van de aanvrager moet minimaal 50 procent zijn. Er zijn jaarlijks vijf momenten waarop initiatieven worden beoordeeld. De eerste beoordelingsronde vindt plaats in september.
Meer informatie over de mogelijkheden, voorwaarden en aanvraagprocedure is te vinden op de website van O-gen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (EMA) #692959
Gebruikt, € 8.490
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %

















