Studenten onderzoeken verzilting Noordkop
Vijf studenten van Wageningen UR onderzoeken in de maand juni wat de economische effecten van verzilting zijn voor de landbouw in Noord-Holland Noord.
De studenten gaan aan de slag via een Academic Consultancy Training-traject, waarbij ze in de praktijk onderzoek leren doen en onderweg ervaring opdoen met het werken in teamverband en het werken voor een opdrachtgever.
Greenport Noord-Holland Noord heeft samen met LTO Noord de studenten opdracht gegeven om dit onderzoek uit te voeren.
Informatie
Voor GreenPort Noord-Holland Noord en LTO Noord biedt dit de mogelijkheid om relevante informatie te verzamelen.
Bovendien kunnen jonge hoogopgeleide mensen op deze manier kennismaken met de agrarische sector in de regio. Eind juni presenteren de studenten hun resultaten.
Schrik
Verzilting is de schrik van de agrarische sector. De verwachting is dat door de klimaatveranderingen in de toekomst het risico op het optreden van verzilting zal toenemen.
Ook nu al levert verzilting in Noord-Holland Noord en andere delen van Nederland schade op bij agrarische ondernemers.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

800 kg tractorbumper (zwart)
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (LIE) #782579
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag24° / 16°10 %
-
Dinsdag22° / 12°0 %
-
Woensdag28° / 10°0 %














