LTO Energie en Tenten Solar langer in de zon
LTO Energie heeft namens LLTB, LTO Noord en ZLTO de overeenkomst met Tenten Solar over de Vraagbundeling Zonnepanelen verlengd voor het jaar 2016.
Tenten Solar voldoet aan de technische-, bouwkundige en kwaliteitseisen zoals deze door LTO zijn opgesteld, meldt LTO Energie. Ook biedt het bedrijf continu de juiste prijs-kwaliteitverhouding, zodat LTO voor leden een scherp en goed aanbod heeft.
In de afgelopen twee jaar heeft LTO in totaal vier aanbestedingstrajecten georganiseerd en viermaal is deze aan Tenten Solar gegund.
Zonnepanelen
Dat heeft tot nu toe geresulteerd in de installatie van ruim 24.000 zonnepanelen bij 207 agrariërs door heel Nederland, met een totaalvermogen van bijna 6 megawatt.
Vraagbundeling Zonnepanelen is een project gericht op het ondersteunen van LTO-leden bij het installeren van zonnepanelen op agrarische gebouwen. De zonnepanelen installaties variëren van tien tot duizend zonnepanelen per installatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5105M trekker (HIL) #784368
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF17003T NIEUW
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BIE) #692433
Gebruikt, € 9.245
-

JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER 54" AUTO CONNECT (REU) #781630
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Donderdag18° / 10°20 %
-
Vrijdag21° / 7°10 %
-
Zaterdag22° / 8°10 %













