Inkoop zonnepanelen via Tenten Solar
LTO Energie ondertekende onlangs een overeenkomst met het bedrijf Tenten Solar voor de levering van zonnestroominstallaties in de vierde ronde Vraagbundeling Zonnepanelen.
Na een aanbestedingstraject is Tenten Solar als beste uit de bus gekomen met een scherp aanbod voor turn-key geleverde installaties. Leden van LLTB, LTO Noord en ZLTO kunnen gebruik maken van project Vraagbundeling Zonnepanelen.
LTO Energie heeft bij de aanbesteding niet alleen gekeken naar de prijs. Ook de technische kwaliteit van de zonnepanelen, het rendement en de betrouwbaarheid van de leverancier speelden een belangrijke rol.
Ruime ervaring
Tenten Solar heeft ruime ervaring heeft op het gebied van agrarische projecten. Het bedrijf is in heel Nederland actief en heeft per regio installateurs beschikbaar voor de installatie en service.
Vraagbundeling Zonnepanelen is gericht op het ondersteunen van LTO-leden bij het installeren van zonnepanelen op agrarische gebouwen. Gezamenlijk inkopen maakt zonne-energie aantrekkelijk, ook zonder subsidie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 185 trekker (HAE) #782220
Gebruikt, € 161.500
-

John Deere 6215R trekker (SOM) #30354
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 125 trekker (HIL) #783200
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zondag18° / 15°75 %
-
Maandag19° / 11°5 %
-
Dinsdag20° / 12°5 %












