PvdA toch geen voorstander vleestaks
De PvdA is niet per definitie voorstander van het invoeren van een belasting op vlees om de vleesconsumptie te beperken. Dat stelt een woordvoerder van de PvdA-fractie van de Tweede Kamer.
Varkens in Nood stelde woensdag in een bericht dat de PvdA-fractie pleit voor de invoering van de vleestaks. Dit is niet het geval, laat de woordvoerder van de fractie weten.
'We vragen enkel naar het standpunt van het kabinet hierover. Dat is heel wat anders dan ergens voor pleiten.'
Consumptie groente en fruit
De fractie vindt namelijk wel dat het kabinet zijn licht moet laten schijnen over een rapport van CE Delft over de invoering van een vleestaks. Het zou volgens de schriftelijke inbreng van de PvdA kunnen bijdragen aan het verhogen van de consumptie van groente, fruit en vezelrijke producten.
Het kabinet wil samen met het bedrijfsleven werken aan een verhoging van de consumptie van die producten en zoekt naar wegen en technieken om dat te bewerkstelligen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6150R (MD) #63046
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (BV) #692156
Gebruikt, € 7.123
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BS) #692327
Gebruikt, € 5.313
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SO) #688719
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag26° / 10°10 %
-
Vrijdag30° / 15°60 %