Rechter: misnoegen moet van staldak
Het misnoegen dat melkveehouder Johan van Rijthoven in Casteren op zijn staldak uit tegen DeLaval moet eraf. De partijen moeten daarnaast van de rechter met elkaar om tafel.
Dat is de uitspraak in het kort geding dat DeLaval tegen de boer had aangespannen. De rechter legde gisteren daarnaast radiostilte op aan de drie betrokken partijen: DeLaval, de melkrobotdealer en Van Rijthoven.
'Wij zijn tevreden dat er begin september opnieuw wordt overlegd en hopen met de veehouder en de dealer tot een oplossing te komen', geeft Chris Vanwinsen van DeLaval aan.
Melkrobots
Het conflict tussen de melkveehouder en zijn melkrobotdealer draait om de melkrobots van Van Rijthoven. De boer stelt dat de machines het probleem zijn dat zijn koeien niet goed leeg worden gemolken. DeLaval wijt het aan andere oorzaken.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland LB 100-200 4 schaar (HAE) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HIL) #781521
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 (ZIJ) #781622
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Weer
-
Donderdag21° / 11°15 %
-
Vrijdag25° / 11°0 %
-
Zaterdag26° / 14°10 %














