Fruitpark wil hotel met 30 kamers erbij
Op het terrein van Nationaal Fruitpark Ochten moet een klein hotel verrijzen: het Betuws Slaaphuis. Dat meldt de Gelderlander.
De exploitanten van het Fruitpark hebben een verzoek ingediend bij gemeente Neder-Betuwe voor dit hotel met maximaal dertig kamers aan de Bonegraafseweg in Eldik, tussen Dodewaard en Ochten.
Het college van burgemeester en wethouders staat positief tegenover het initiatief, maar stelt wel voorwaarden aan het hotel.
Het college is bang dat het Fruitpark anders te ver afdrijft van het agrarische karakter van de omgeving en de oorspronkelijke opzet van een sterke verbondenheid met de agrarische sector.
Kleinschalig
Het hotel moet daarom kleinschalig blijven, voor een specifieke doelgroep, en hand in hand gaan met bij het park passende activiteiten.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag18° / 12°10 %












