Wingssprayer met korting voor LTO-leden
LTO-leden krijgen tot 2.500 euro korting op de aankoopprijs van de Wingssprayer. Een Wingssprayer op een spuitboom zorgt voor 99,8 procent minder milieubelasting.

De investering van 800 euro per meter spuitboom wordt door telers soms als een drempel ervaren.
Om deze reden hebben de LTO-werkgroep Plantgezondheid en LTO Ledenvoordeel de handen ineen geslagen.
8 procent korting
LTO Ledenvoordeel heeft afspraken gemaakt met Wingssprayer. Leden krijgen achteraf 8 procent van het aankoopbedrag terug. Bij een spuitboom van 40 meter is dat zo'n 2.500 euro.
Woensdag hebben Harrie Hoeben (directeur Wingssprayer), Joris Baecke (LTO Nederland) en Arnout Goeman (LTO Ledenvoordeel) het contract ondertekend.
Minder drift
De techniek van de Wingssprayer beperkt het wegwaaien van kleine druppels naar de omgeving tijdens de gewasbescherming.
Door een neerwaartse luchtstroom zorgt de Wingssprayer ervoor dat de spuitvloeistof direct in het gewas komt.
Besparen op middel
Daarnaast is met de Wingssprayer een besparing van 15 tot 40 procent op gewasbeschermingsmiddelen mogelijk.
Een ander voordeel is dat met minder water per hectare is te spuiten. Dat betekent meer hectares per tankvulling.
Baecke is blij met de actie. 'Het is mooi om te zien dat waar we met belangenbehartiging mee bezig zijn, ook samengaat met collectieve inkoop voor de LTO-leden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (SB) #692396
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (LH) #692980
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (WCH) #690551
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF8501 schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %