Combivliet hoort klant op Kom in de Kas
Tomatenkwekerij CombiVliet liet bezoekers van Kom in de Kas op hun vestiging in het Westland allerlei tomatensoorten proeven en verzamelde daarbij veel reacties.
Opvallend was voor Combivliet dat veel mensen het tomatenaanbod in de supermarkt niet overzichtelijk vinden en dat de tomaat die jij wilt, niet terug te vinden is. Ook is de inhoud per verpakking niet consequent, vindt men.
Ook zijn er veel opmerkingen over de herkomst. Bijvoorbeeld dat er opeens buitenlandse tomaten in de verpakking zitten, of in een schap waarboven Holland staat.
Smaak
Veel mensen willen het liefst Nederlandse tomaten, maar kunnen deze niet altijd herkennen. De smaak wordt veel positiever beoordeeld dan jaren geleden, was ook een reactie.
Verder vraagt men zich af waarom de kleinere tomaatjes vrij duur zijn, terwijl de telers zeggen niks te verdienen. Ook verbaast men zich over het kleine verschil tussen de biologische en gangbare tomatenteelt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, € 129.500
-

John Deere 6R 175 (SMI) #708872
Gebruikt, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6230 TTV Warrior (ZIJ) #778003
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (LIE) #781764
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°15 %
-
Woensdag10° / 4°0 %
-
Donderdag9° / 2°0 %















