
Patent op milieuvriendelijke nestkast
Koppert Biological Systems heeft voor de Nederlandse markt een patent verworven op de milieuvriendelijke hommelnestkast Natupol Booster.
In de loop van 2015 verwacht Koppert ook een Europees patent en patenten voor de Verenigde Staten en een aantal andere landen buiten Europa te ontvangen.
Door een ander materiaal, op basis van papiervezels, te gebruiken is het gelukt om knaagschade van hommels aan hun nestkast uit te sluiten.
Ook werd het aandeel milieubelastende kunststoffen in de constructie met 85 procent teruggebracht.
Hommelkolonies
Dat maakt de Natupol Booster, waarin Koppert jaren van onderzoek heeft gestoken, erg milieuvriendelijk en het verkleint de afvalstroom.
De Natupol Booster bevat meerdere hommelkolonies die speciaal geprepareerd zijn en de bestuiving van fruitbomen en groenteplanten een 'boost' geven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuwste vacatures
Technical Accountmanager
Belchim Crop Protection - Nederland
Financieel / bedrijfseconomisch medewerker landbouw
Wageningen University & Research - Drachten
Commercieel Medewerker
LTO Ledenvoordeel - Wageningen, Nederland
Agrarisch medewerker biologisch bedrijf Koningshoeve-Ettingen BV
Stichting Agrarische bedrijven Spaarnwoude - Spaarndam Gem. Haarlem
Vacature Teeltbegeleider
De Schakel Contractteelt BV - Helmond