Korting klanten Boerenbond Deurne
De kostenbesparingen als gevolg van strategische keuzes die Boerenbond Deurne het afgelopen jaar heeft genomen, vallen hoger uit dan verwacht. Daarom stelt de Deurnese coöperatie dit geld direct beschikbaar aan haar afnemers van mengvoer.
In de maanden november, december en januari krijgen afnemers 10 euro extra korting per geleverde ton voer. Dit is met name goed nieuws voor de varkenssector, waar de liquiditeit onder druk staat.
Deze korting komt boven op de gebruikelijke kortingen (staffelkorting, besteltijdbonus en voorschot nabetaling). De korting geldt zowel voor bestaande klanten als voor veehouders die in deze maanden klant worden.
Marktpositie versterken
In de afgelopen periode besloot Boerenbond Deurne zich te focussen op de varkens- en herkauwersector en stootte de pluimveesector af.
Daarnaast werden de productieactiviteiten gereorganiseerd en werd er geïnvesteerd in de productielocatie in Helmond en Oirschot. De fabriek in Wanroij werd gesloten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 360M 540rpm
2015, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #696308
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 1020 S
2009, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165MC
2019, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Vrijdag7° / 0°80 %
-
Zaterdag11° / 6°70 %
-
Zondag11° / 9°80 %














