Boerenbond en Welkoop uit elkaar
Agrifirm, AgruniekRijnvallei en De IJsvogel Groep gaan hun gemeenschappelijk bezit voor wat betreft de winkelorganisaties Boerenbond en Welkoop verder ontvlechten.
De drie organisaties zijn nu nog aandeelhouders van Agri Retail en in dat verband franchisegever van de winkels van Welkoop en Boerenbond.
In de nieuwe vorm wordt de IJsvogel Groep eigenaar van het merk Boerenbond en zal de naam blijven gebruiken voor de eigen 72 Boerenbondwinkels.
Agri Retail wordt eigendom van Agrifirm en AgruniekRijnvallei en blijft het merk Welkoop voeren. De huidige Boerenbondwinkels van Agrifirm worden omgezet naar Welkoop.
Samen inkoop
Voor de inkoop blijven de merken Boerenbond en Welkoop waar mogelijk samen optrekken. De ontvlechting moet omstreeks 1 juli afgerond zijn. Voor het personeel van Agri Retail heeft dit proces geen consequenties.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
KVERNELAND 150B 100-4 PLOEG (HAE) #24473
Gebruikt, € 14.900
-
Kverneland EG 100-300 ploeg 4-schaar (MAA) #775553
Gebruikt, P.O.A.
-
Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-
Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag17° / 12°80 %
-
Donderdag22° / 14°20 %
-
Vrijdag25° / 13°25 %