Albert Heijn tekent Belgische gedragscode
Voor eerlijke handelspraktijken tussen aanbieders en kopers in de agrovoedingsketen gaat Albert Heijn in België een gedragscode ondertekenen.

De supermarktketen komt tot dit besluit na overleg met de Vlaamse minister-president Kris Peeters, meldt Vilt op zijn website.
Met de ondertekening treedt Albert Heijn toe tot het ketenoverleg in België waarin producenten, retail en distributie vertegenwoordigd zijn. De Belgische gedragscode voorziet onder meer in het aanbieden van lokale producten als die concurrerend zijn.
Stunten met prijzen
Albert Heijn kwam eerder in België in opspraak door te stunten met zeer lage prijzen voor voedingsproducten. Met name landbouworganisaties protesteerden bij de overheid vanwege de stijgende prijsdruk.
De Belgische Boerenbond is blij dat Albert Heijn de gedragscode wil tekenen. De organisatie ziet dit als basis voor eerlijke handelspraktijken tussen de ketenpartners.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (BV) #48481
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (EL) #690559
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692194
Gebruikt, € 5.247
-
Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 6°10 %