RFC: productie van Sleidinge naar Aalter
Royal FrieslandCampina (RFC) wil de Belgische locatie Sleidinge volgend jaar sluiten en de productie grotendeels overbrengen naar Aalter.
De voorgenomen sluiting is het gevolg van de afgenomen vraag naar klassieke zuiveldranken door de ongunstige marktomstandigheden in Europa.
Verder voldoen de technologie en verpakkingen van de producten geproduceerd in Sleidinge niet langer aan de wensen van de huidige consument.
Onderbezetting
Productielocatie Sleidinge kampt hierdoor de laatste jaren met een structurele onderbezetting. Het is niet langer economisch verantwoord de fabriek open te houden.
'Ik besef uiteraard dat deze mededeling hard zal aankomen bij onze medewerkers en hun gezinnen', geeft manager Katrien Bousson aan.
'We gaan voor een constructieve dialoog met onze sociale partners. We verwachten dat er zeker een twintigtal medewerkers mee zou kunnen naar onze locatie in Aalter.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

John Deere 6R 185 trekker (ZUI) #782221
Gebruikt, € 161.500
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag38° / 19°15 %
-
Zaterdag35° / 20°30 %
-
Zondag28° / 19°75 %
















