RFC: kaasproductie Roemenië in Baciu
Royal FrieslandCampina (RFC) Romania concentreert per januari 2015 de kaasproductie en -verpakking in dat land in Baciu.
De productie in Carei en de verpakkingsactiviteiten in Targu Mures worden daarvoor naar Baciu verplaatst. Die stap is volgens RFC nodig vanwege achterblijvende consumentenbestedingen.
Verplaatsing van de kaasproductie stelt het bedrijf in staat de efficiency en de prestaties nu en in de toekomst te verbeteren, geeft manager Jan Willem Kivits van RFC Romania aan.
Besparingen en herstructururering
De besparingen die de herstructurering oplevert, worden geïnvesteerd in het merk Napolact en in technologie en productinnovatie.
Naar verwachting is de verhuizing januari 2015 afgerond. Er werken momenteel zo’n 130 mensen in Carei.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
Case IH MAXXUM 125 CVX DRIVE
Gebruikt, P.O.A.
-
Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-
John Deere John Deere 6200
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Woensdag15° / 11°60 %
-
Donderdag13° / 10°100 %
-
Vrijdag11° / 8°95 %