Kenia en Taiwan treden toe tot Delta Alliance
Kenia en Taiwan zijn toegetreden tot de Delta Alliance, het internationale kennisnetwerk dat de veiligheid en duurzaamheid van de deltagebieden in de wereld wil verbeteren. Dat komt ook de landbouw daar ten goede.
Alterra Wageningen UR nam in 2009 het initiatief voor de oprichting van de Delta Alliance. Doel daarvan is het op gang brengen en houden van een dialoog over de ontwikkelingen en toekomst van delta’s.
Met de toetreding van Kenia en Taiwan tot dit netwerk zijn inmiddels veertien delta’s over de hele wereld lid van deze organisatie.
Bedreigingen
Samen ontwikkelen de deelnemende landen van de Delta Alliance kennis om hun delta’s verder te ontwikkelen om beter het hoofd te kunnen bieden aan de specifieke bedreigingen in deltagebieden.
Grote urbanisatiedruk, grote veranderingen in de landbouw, toenemende vraag naar water van een goede kwaliteit en daarbovenop de gevolgen van klimaatverandering zijn grote uitdagingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 718 Gen6 Power Plus Set2
Nieuw, P.O.A.
-

John Deere Z315E (LIE) #717249
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (HEN) #692561
Gebruikt, € 6.966
-

Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 9°80 %
-
Zondag13° / 9°60 %















