'Trekkermeisje' binnenkort naar Zuidpool
Manon Ossevoort uit Vriezenveen vertrekt in het najaar voor de tweede keer naar de Zuidpool. Het 'trekkermeisje' doet dat deze keer met een gloednieuwe Massey Ferguson.
Ossevoort begon haar eerste reis in 2005. Toen ze 3,5 jaar en 38.000 kilometer later Kaapstad in Zuid-Afrika bereikte, moest ze noodgedwongen stoppen. De ijsbreker die haar naar Antarctica zou brengen, was niet beschikbaar.
Haar droom gaf ze niet op. Ossevoort kwam in contact met Massey Ferguson en die wilde haar helpen. Dit najaar vertrekt ze met een speciaal geprepareerde 5610 naar de Zuidpool.
Momenteel volgt ze haar laatste trainingsstage en eind november start haar expeditie naar de Zuidpool. Daarbij krijgt zij ondersteuning van een technisch team van de trekkerfabrikant.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-

Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 10601 T0 schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Maandag13° / 10°70 %
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag13° / 9°20 %











