Geslaagde middag open dag fruit
Bezoekers van de open dag van het Fruitkenniscentrum in Randwijk konden, als ze dat wilden, maar liefst 70 verschillende demo’s aanschouwen. De organisatie koos voor vijf uitgebreide toelichtingen en een algemene rondleiding. Ze zoeken nog een nieuwe naam voor de proeftuin.
De zware bui rond het middaguur leek de open dag van het Fruitkenniscentrum in Randwijk danig in de war te gooien. Bij de start van het programma werd het droog en de bezoekers konden hun hart ophalen over innovaties en ontwikkelingen in het grootfruit.
Naam
Een nieuwe naam voor de proeftuin aan de Lingewal in Randwijk wordt nog gezocht. Pinxterhuis deed in zijn openingswoord, voorafgaand aan de succesvolle open dag, een oproep aan de aanwezigen om deze te bedenken.
Bezoekers
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (WD) #691829
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692301
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SB) #49806
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (LH) #694586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %
-
Zaterdag24° / 13°20 %