Energie krijgt plaats op aardappeldemodag
Voor de eerste keer sinds het bestaan van de Aardappeldemodag zal energie een plaats krijgen op dit grote aardappelevenement. Op 20 augustus kunnen telers naar het Energieplein op het proefbedrijf in Westmaas.

Uit onderzoek en praktijkervaring in projecten waaraan akkerbouwers meedoen blijkt dat besparingen en verduurzaming resultaat leveren.
Met een 'race' tussen twee identieke trekkers met kippers erachter die een verschillende bandenspanning hebben, wordt gedemonstreerd wat dit met het brandstofverbruik doet.
Minisymposium
De organisatoren laten energie in de aardappelteelt zo breed mogelijk zien in teelt en bewaring. De resultaten op 46 aan het praktijknetwerk deelnemende akkerbouwbedrijven krijgen aandacht op het minisymposium 'Slim en kostenbesparend bewaren'.
Met tentoonstellingen, discussie, flyers, (computer)demo's en een quiz achter het trekkerstuur komt de informatie naar de telers.
Projecten
Het project 'Schoon, Zuinig en Precies Bemesten' belicht klimaatvriendelijke meststoffen. Het project AgroEnergiek, waar ook LTO bij betrokken is, organiseert mee aan het evenement.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Joskin weilandbloter 2.75
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 302 ED
2024, P.O.A.
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-
T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag13° / 6°5 %
-
Zondag13° / 6°25 %
-
Maandag16° / 10°90 %