Verkiezing Zeeuwse Held van de Smaak
Stichting Lekker Regionaal Product maakt morgenmiddag bekend wie de Zeeuwse Held van de Smaak 2014 wordt.
Voor de drie genomineerden wordt dan duidelijk wie zich in 2014 de Zeeuwse Held van de Smaak mag noemen en Zeeland mag vertegenwoordigen in de landelijke finale.
Het thema van dit jaar is bonen en peulvruchten. De organisatie van de Week van de Smaak is op zoek naar telers, verwerkers en koks in de horeca, catering en zorg die de ‘boon’ in zijn volle pracht op de kaart zetten.
Bruine Bonen Telersvereniging Biervliet
De genomineerden in Zeeland voor de Held van de Smaakverkiezing 2014 zijn: Bruine Bonen Telersvereniging Biervliet en omstreken uit Hoofdplaat, Hans Everse Cleijenborch CulinR uit Colijnsplaat en Stichting Op Goede Gronden uit Veere.
De prijsuitreiking vindt plaats om 16 uur bij de Proeftuin van Stichting Op Goede Gronden aan de Mijnsherenstraat in Veere.
Week van de Smaak
De Held van de Smaak verkiezing maakt onderdeel uit van de Week van de Smaak 2014 van 27 september tot en met 5 oktober. Bij dit jaarlijks terugkerend evenement wordt gezonde en eerlijke voeding uit de streek onder de aandacht gebracht.
De nadruk ligt op ambachtelijke, seizoensgebonden, natuurzuivere, duurzame en streekgebonden producten.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (STE) #49806
Gebruikt, € 3.289
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (WIJ) #692179
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %
-
Donderdag24° / 11°5 %