Herinrichting De Slokkert afgerond
De herinrichting van de beek De Slokkert in Drenthe is afgerond. De landinrichtingscommissie draagt het gebied 22 april over aan beheerders. Dat zijn Natuurmonumenten en waterschap Noorderzijlvest.

De beek kreeg voor een groot gedeelte door de herinrichting zijn oude loop weer terug. Delen van De Slokkert zijn daarvoor gedempt en delen zijn opnieuw gegraven. Verder zijn sloten gedempt of verslenkt.
Ook compenserende maatregelen, zoals het aanleggen van drainage en het graven van sloten, zijn uitgevoerd.
Beekherstel Peizerdiep
Het werk aan De Slokkert is onderdeel van het Beekherstel Peizerdiep. Met de uitvoering van het project Beekherstel Peizerdiep krijgen de Noord-Drentse beken meer ruimte.
Doel van het project Beekherstel is meer water in het gebied vast te houden en het gebied beter geschikt te maken voor planten en dieren.
Landinrichtingscommissie
Partners in deze landinrichtingscommissie zijn provincie Drenthe, waterschap Noorderzijlvest, gemeente Noordenveld, Natuurmonumenten, Staatsbosbeheer, LTO en het Kadaster.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #30576
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (WD) #692542
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6100M (MD) #692400
Gebruikt, P.O.A.
-
Fella 270 achtermaaier met kneuzer
2008, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %