Grootegaster Polder heringericht
De Grootegaster Polder tussen Lutjegast en Grootegast is onlangs heringericht. Hierdoor is de waterbeheersing voor de landbouw verbeterd, meldt DLG.

De herinrichting voor het 140 hectare grote natuurgebied werd onlangs afgesloten. De kosten voor deze herinrichting bedroegen 1,1 miljoen euro.
Het nieuwe natuurgebied in de Grootegaster Polder maakt deel uit van het Nationaal Natuurnetwerk. Zowel de natuur als de omringende landbouw profiteren van de maatregelen, geeft Dienst Landelijk Gebied aan.
Landbouwbruggen
'De sponswerking van het gebied is hersteld. Hierdoor is er in de zomer meer water beschikbaar voor de natuur. En in de winter is er minder overtollig water, dat moet worden afgevoerd door het omringende landbouwgebied.'
In het gebied zijn waterlopen verbeterd en stuwen en dammen aangelegd. Ook zijn er twee bruggen geplaatst voor de landbouw.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6150R (MAA) #63046
Gebruikt, € 57.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 15°60 %
-
Maandag20° / 12°30 %
-
Dinsdag20° / 12°25 %