LTO en YFM organiseren Academiedag
LTO organiseert morgen samen met de Youth Food Movement (YFM) op het Museumplein in Amsterdam een informatieve landbouw-voedseldag, speciaal voor de deelnemers van de YFM Academie.

Deze Academie bestaat uit 25 jonge professionals en studenten uit alle onderdelen van de voedselketen. De dag staat in het teken van het delen van kennis, maar is vooral bedoeld om het gesprek over het voedselsysteem met elkaar aan te gaan.
Jonge boeren zijn zaterdag gastheer en gaan in gesprek met de academici. Doel van de landbouw-voedseldag is het verkleinen van de afstand tussen boer en burgers.
Voedselsysteem verbeteren
LTO en YFM willen aantonen dat door slim produceren, maar ook door slim te consumeren, het voedselsysteem verbeterd kan worden.
De onderlinge discussies, samenwerkingen en initiatieven die ontstaan tussen boeren en burgers, willen LTO en YFM faciliteren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon DMP2401 TC achtermaaier + kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Vicon Schudder FANEX (ZOB) #30604
Gebruikt, € 13.100
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (EL) #692320
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %