RFC en Rabo helpen Indonesische boer
Royal FrieslandCampina (RFC) en Rabobank stimuleren lokale melkveehouderij in Indonesië en Vietnam met educatie en financieringen.

Dat maakte RFC-directeur Cees ’t Hart gisteren bekend bij de opening van het FrieslandCampina Innovation Centre in Wageningen.
Het gaat om een totale investering van 22 miljoen euro, waarvan FrieslandCampina 12 miljoen euro voor haar rekening neemt.
Stalklimaat
De financieringen zijn bedoeld voor de aankoop van koeien, verbetering van het stalklimaat en biogasinstallaties.
FrieslandCampina neemt de melk af. De rente en aflossing worden ingehouden op het melkgeld, zodat de melkveehouders beetje bij beetje hun schuld aflossen. Boeren worden eveneens getraind om meer en kwalitatief betere melk te produceren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Juwel 8 (OLD) #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-
John Deere 6R 185 trekker (DRO) #23459
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (HIL) #692646
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Donderdag22° / 14°20 %
-
Vrijdag25° / 13°25 %
-
Zaterdag24° / 14°20 %