RFC en Rabo helpen Indonesische boer
Royal FrieslandCampina (RFC) en Rabobank stimuleren lokale melkveehouderij in Indonesië en Vietnam met educatie en financieringen.
Dat maakte RFC-directeur Cees ’t Hart gisteren bekend bij de opening van het FrieslandCampina Innovation Centre in Wageningen.
Het gaat om een totale investering van 22 miljoen euro, waarvan FrieslandCampina 12 miljoen euro voor haar rekening neemt.
Stalklimaat
De financieringen zijn bedoeld voor de aankoop van koeien, verbetering van het stalklimaat en biogasinstallaties.
FrieslandCampina neemt de melk af. De rente en aflossing worden ingehouden op het melkgeld, zodat de melkveehouders beetje bij beetje hun schuld aflossen. Boeren worden eveneens getraind om meer en kwalitatief betere melk te produceren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, € 4.250
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Zaterdag28° / 13°0 %
-
Zondag25° / 13°0 %
-
Maandag27° / 13°0 %













