Zuivelsector dupe rel Rusland-Nederland
De Nederlandse zuivelsector lijkt dupe te worden van de diplomatieke rel tussen Rusland en Nederland.
Volgens de Russische voedsel- en warenautoriteit Rosselkhoznadzor is Nederlandse zuivel niet in orde. Het toezicht in Nederland zou onvolledig zijn, waardoor de Russen zélf scherper moeten toezien op de import, meldt het Russische persbureau RIA-Novosti.
Opmerkelijk is dat de klacht samenvalt met de diplomatieke rel over de arrestatie van een Russische diplomaat in zijn woning in Den Haag.
Moskou is woest over de arrestatie. De diplomatieke onschendbaarheid van de man en zijn woning zijn volgens de Russen, zonder geldige reden, ernstig geschonden.
Greenpeace
Afgelopen week begon Nederland ook juridische stappen om het in Rusland in beslag genomen Nederlandse Greenpeace-schip en zijn bemanning terug halen.
Niet gerust
Voorlopig mogen Nederlandse zuivelproducten nog gewoon naar Rusland, maar waarnemers zijn niet gerust op een goede afloop.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Same Silver 90 trekker (MID) #778785
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 3140 trekker (BIE) #783025
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, € 6.450
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Woensdag9° / 4°5 %
-
Donderdag8° / 2°0 %
-
Vrijdag8° / 2°0 %














