Vlissingen: geen extra geld voor Warmco2
Gemeente Vllissingen weigert extra geld te steken in Warmco2, het bedrijf dat glastuinbouw in de Zeeuws-Vlaamse Kanaalzone ontwikkelt. Dat meldt de Provinciaal Zeeuwse Courant.
De gemeenteraad heeft dit afgelopen week unaniem besloten. Zeeland Seaports, voor 80 procent eigenaar van Warmco2, wil het bedrijf een krediet van 6,5 miljoen euro geven. Dat geld is nodig omdat de ontwikkeling van de glastuinbouw ver achter blijft bij de verwachting.
Onafhankelijk bedrijf
Het Vlissingse college wilde daarmee aanvankelijk alleen instemmen als een onafhankelijk bedrijf nog eens tot een oordeel mocht komen over het project. Aan die voorwaarde is door Zeeland Seaports niet voldaan, waardoor B en W nu weigeren akkoord te gaan met het krediet.
De gemeenteraad, die al van plan was daar tegen te stemmen, steunde het college. De andere partners in Zeeland Seaports - Borsele en Terneuzen en de provincie - zijn wel voor dat geld.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

JOHN DEERE X370 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (HIL) #692964
Gebruikt, € 8.215
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Woensdag20° / 12°95 %
-
Donderdag18° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %















