Agriprins definitief openbaar
Voor de rest van het afzetseizoen voor aardappelen van oogst 2012 is Agriprins, het online prijsinformatiesysteem, voor iedereen vrij beschikbaar.
De stuurgroep van Agriprins, met vertegenwoordigers van LTO, NAV, Vavi (namens de aardappelverwerkers) en de regionale landbouwbeurzen, heeft dit onlangs definitief besloten.
Agriprins legt transacties tussen telers en afnemers vast. Hieruit kunnen aardappeltelers markt- en prijsontwikkelingen afleiden.
Duizend transacties
De fritesverwerkers Aviko, Farm Frites, Lamb Weston en McCain hebben zich verplicht om alle transacties groter dan 50 ton in te voeren. Telers kunnen zelf ook transacties invoeren. Inmiddels bevat Agriprins bijna duizend transacties van oogst 2012.
Vanwege de opheffing van Productschap Akkerbouw in 2014 zal de aardappelsector zich de komende maanden moeten beraden over hoe nu verder met Agriprins.
Prijsinformatiesysteem
Er moeten onder meer afspraken worden gemaakt over de organisatie en de financiering van het prijsinformatiesysteem.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (KOU) #780581
Gebruikt, € 134.250
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag25° / 16°30 %
-
Zaterdag25° / 12°0 %
-
Zondag27° / 13°5 %










