Bulkwagens weg bij Agrifirm
Agrifirm Feed is van plan om de transportactiviteiten voor met name veevoer per 1 januari 2014 uit te besteden aan externe vervoerders.
Volgens de coöperatie maakt het afstoten van eigen transport een grotere focus op de kernactiviteiten mogelijk. Agrifirm Feed legt de plannen voor advies voor aan de ondernemingsraad.
Onderdeel van het voorstel is dat de betrokken bulkwagenchauffeurs overgaan naar externe vervoerders. Chauffeurs die overgaan krijgen een compensatie aangeboden voor de verschillen tussen de cao granen en de cao beroepsgoederenvervoer.
Overleg vakbonden
Met de betrokken vakbonden is Agrifirm in onderhandeling over de precieze invulling van de arbeidsvoorwaarden. Gedurende de onderhandelingen doet Agrifirm verder geen inhoudelijke uitspraken over de inhoud en voortgang hiervan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 8501 MHO
2008, € 4.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E (WD) #28857
Gebruikt, P.O.A.
-
Farmtrac Tractor, compact Overig (HG) #39432
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZND) #65695
Gebruikt, € 5.247
Vacatures
Manager
Veen Innovatie Polder Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Agrarisch specialist Veehouderij
AB Vakwerk Groep B.V. - Drachten
Akkerbouw medewerker in Creil
AB Vakwerk Groep B.V. - Creil, Noordoostpolder
Allround medewerker akkerbouwbedrijf (meerdere kandidaten)
AB Vakwerk Groep B.V. - Wieringerwerf (Hollands Kroon)
Agrarisch Bedrijfsverzorger
AB Vakwerk Groep B.V. - NL
Weer
-
Woensdag5° / 2°30 %
-
Donderdag3° / 0°5 %
-
Vrijdag4° / 0°5 %