Boddenbroek en Teeselinkven weg
Francois Kremer, coördinator Natura 2000 van de Europese Commissie, meldt dat Natura 2000-gebieden Boddenbroek bij Bentelo en het Teeselinkven bij Neede van de Europese Natura 2000-lijst zijn gehaald.
Dat blijkt ook uit de lijst van de Europese Commissie van 26 januari dit jaar. Het deelgebied Achter de Voort bij Ootmarsum is daarentegen niet verdwenen van de lijst.
Natura 2000-gebied Achter de Voort, Agelerbroek en Voltherbroek staan nog steeds voor 306 hectare vermeld, net als op de lijst van januari 2012.
Navraag bij het ministerie van Economische Zaken leert dat de Tweede Kamer binnenkort wordt geïnformeerd met een brief over de Natura 2000-gebieden. Waarschijnlijk is dat volgende week, net voor de voorjaarsvakantie.
Schrappen
Het ministerie wil verder nog geen mededelingen doen. LTO Noord deed in 2007 al het verzoek om de gebieden Teeselinkven en Boddenbroek te schrappen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, P.O.A.
-

Toro Z-master Pro 8000
2018, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag13° / 8°90 %
-
Donderdag13° / 8°10 %
-
Vrijdag15° / 8°70 %











