Máxima potentieel Dom Bontje 2012
Prinses Máxima, Frans Bauer, Anita Witzier en Oh Oh Cherso's Barbie zijn door Bont voor Dieren genomineerd voor de titel Dom Bontje 2012.
Bekende Nederlanders hebben volgens de dierenwelzijnsorganisatie een belangrijke voorbeeldfunctie. Door de verkiezing hoopt Bont voor Dieren meer aandacht te krijgen voor 'het verschrikkelijke dierenleed dat achter een bontkraag schuilgaat'.
Prinses Máxima heeft de 'titel' al eerder gewonnen. Tijdens de intocht van Sinterklaas droegen zij en haar dochter Amalia echter een Moscow-jas met een kraag van wasbeerhondenbont.
Dierenleed
Alle genomineerden hebben allemaal een brief van Bont voor Dieren ontvangen met informatie over het dierenleed dat achter hun bontje schuilt.
'De genomineerden van dit jaar zijn de echte Domme Bontjes', geeft directeur Nicole van Gemert van de Bont voor Dieren aan.
Informatie
In eerste instantie had Bont voor Dieren nog een aantal andere BN’ers genomineerd, verduidelijkt Van Gemert. 'Maar nadat ze informatie over het bont hadden ontvangen, besloten ze het niet meer te dragen.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

Perfect weidebloter LB-185
2021, € 2.900
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











