Zuid-Holland aan de slag met dierenwelzijn
Provincie Zuid-Holland moet meer werk maken van dierenwelzijn. Dat gebeurt op aandringen van de Partij voor de Dieren die hier een motie indiende. Het voorstel is door de steun van SP, GroenLinks, PvdA en de PVV aangenomen.
De Partij voor de Dieren stelt dat de coalitie 'geen concrete resultaten op het gebied van dierenwelzijn behaald', terwijl dat wel is beloofd. En daar is het dierenwelzijn in het geheel niet bij gebaat, meldt fractievoorzitter Carla van Viegen.
'Ook is er nog niets concreets gedaan om dierenwelzijn te verbeteren', geeft ze aan.
Megastallen
Van Viegen zwengelt vervolgens de discussie over megastallen aan. De partij is daar fel tegen, omdat megastallen niet het dierenwelzijn, de duurzaamheid en de menselijke belangen dienen.
In het huidige coalitieakkoord staat dat de provincie dierenleed wil voorkomen. Zo komen er visvriendelijke gemalen en diervriendelijke oevers. Ook gaat Zuid-Holland, om de dieren meer de ruimte te geven, overleggen met de buurprovincies en natuurbeheerders.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
T6.180 DC StageV
Gebruikt, € 144.900
-
Kuhn GF 8703
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland Tractor T7.210 (SO) #179478
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Maandag23° / 11°10 %
-
Dinsdag23° / 8°10 %
-
Woensdag21° / 9°5 %