Plus stapt over op Fair Trade rozen
Plus verruimt haar assortiment met Fair Trade rozen. De supermarktketen verkoopt vanaf deze week uitsluitend nog Fair Trade rozen op haar bloemen- en plantenafdelingen.
De Fair Trade rozen komen van bloemenkwekerijen in Kenia, Tanzania en Zimbabwe. Op deze kwekerijen krijgen de arbeiders eerlijk betaald, waardoor ze kunnen werken aan een menswaardig bestaan.
Bovendien is er aandacht voor goede arbeidsomstandigheden en het milieu. De rozen zijn vanaf deze week in verschillende kleuren en lengtes verkrijgbaar bij 65 vestigingen.
Milieudefensie
Plus is vorige week door Miliedefensie uitgeroepen tot beste Fair Trade en beste biologische supermarktketen van Nederland.
Uit de jaarlijkse EKO-tellingen bleek dat Plus van alle supermarkten het grootste aanbod aan Fair Trade en biologische producten heeft. Gemiddeld zijn er 102 Fair Trade producten in de winkels te vinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 185 trekker (KOU) #693545
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (REU) #784415
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, € 2.200
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










