Vion waarborgt slacht
De slacht van vleesvarkens en vleesverwerking komen niet in gevaar, wanneer er bij Vion wordt gestaakt. Zowel slacht als verwerking en uitlevering waarborgt de slachterij.
'We bereiden ons voor op een ongestoorde productie', zegt Vion-woordvoerder Marc van der Lee. Het ultimatum dat vakbond FNV Vion had gesteld, loopt donderdagavond af. Vion en de FNV hebben een geschil over het reorganisatiebeleid van de slachterij.
Deze week noemde de FNV dat 'ronduit asociaal'. Vion zou werknemers met een schijntje willen afschepen. 'Maar er wordt nog winst gemaakt en er is dividend uitgekeerd. Dan is er ook geld voor een goede ontslagvergoeding, reiskostenvergoeding en andere regelingen’, meent vakbondsbestuurder John Klijn van de FNV.
Vion maakte enkele weken geleden bekend de slachterij in Druten te sluiten en de activiteiten in Schijndel te verplaatsen naar Groenlo.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 728 Gen7 Power-Plus Setting 2
2024, P.O.A.
-

Deutz-Fahr DX110 trekker
Gebruikt, € 9.000
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (SMI) #705131
Gebruikt, € 119.000
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag19° / 10°10 %











