PvdD wil parlementaire Q-koortsenquête
PvdD wil dat er een parlementaire enquête komt naar de manier waarop de Q-koortsuitbraak is aangepakt.
Lijstaanvoerder Marianne Thieme wil hiermee de onderste steen boven te krijgen, meldt Trouw. Zij gaat er niet van uit dat de door de Nationale ombudsman gewenste excuses aan patiënten worden gemaakt. Thiemes pleidooi krijgt ook steun van de PvdA.
Afstemming
Alex Brenninkmeijer, die het onderzoek naar de Q-koorts leidde, zei bij de presentatie van zijn www.nationaleombudsman-nieuws.nl/sites/default/files/rapport_2012-100_over_q-koorts_en_de_menselijke_maat_0.pdfrapport dat het er alle schijn van had dat achter de schermen afstemming plaatsvond over de verklaringen van hoge ambtenaren en de oud-bewindslieden Gerda Verburg en Ab Klink.
SP-Kamerlid Henk van Gerven wil daarover opheldering van volksgezondheidsminister Liesbeth Spies. 'Dit is feitelijk obstructie van de waarheidsvinding.'
Schadefonds
Thieme wil ook een algemeen schadefonds, dat wordt gevuld door bedrijven 'die zorgen dat zoveel dieren op elkaar staan'.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Vicon Frontmaaier (trommelmaaier)
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, € 6.250
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











