'Nederlandse bloem niet onderscheidend'
Duitse bloemisten vinden dat zij zich niet kunnen onderscheiden met snijbloemen uit Nederland, blijkt uit onderzoek in opdracht van het Productschap Tuinbouw (PT).
Duitsland heeft ook met 25% het kleinste percentage bloemisten dat een voorkeur voor snijbloemen uit Nederland heeft.
Nederlandse en Britse bloemisten willen wel graag Nederlandse bloemen. Het merendeel van de Engelse bloemenverkopers stelt dat zij zich juist wel kunnen profileren met het Nederlandse product.
Herkomst
Een meerderheid van de bloemisten wil graag weten waar de bloemen zijn geteeld, blijkt verder uit het PT-onderzoek. Ongeveer eenderde van de bloemendetailhandel vindt dit minder interessant.
Minder dan 30% van de bloemisten in Nederland en omringende landen zegt het Nederlandse product te kunnen herkennen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

New Holland T6080 trekker (MAA) #775552
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %











