'Sierteeltassortiment verschraalt'
LTO Groeiservice en de Vereniging van Groothandelaren in Bloemkwekerijprodukten (VGB) vrezen een verschraling van het sierteeltassortiment in Nederland.
Om die reden roepen zij veredelaars, telers, groothandelaren en bloemisten op om een manifest te ondertekenen waarmee dit gevaar wordt afgewend.
De 2 organisaties zijn bang dat het wegvallen van 'smaakmakers' in het sierteeltassortiment de Nederlandse positie op de wereldmarkt ondermijnt.
Behoud assortiment
LTO Groeiservice en VGB vragen de geledingen in de keten na te denken over het behoud van het assortiment en roepen op om de al veroorzaakte schade te herstellen.
Beide organisaties dichten de bloemenveilingen een centrale rol toe in de strijd tegen aanvoerafname van typisch Nederlandse producten.
Manifest
Zowel veredelaar, teler, groothandelaar als bloemist worden opgeroepen het www.vgb.nl/tiny_mce_upload/Nieuws/Kwaliteit/Stop%20de%20verschraling%20def%20website.pdfmanifest te ondertekenen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Claas Liner 390S enkele hark
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Extra 624T schijvenmaaier+kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6610 PQ (EMA) #781559
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Weer
-
Woensdag21° / 12°50 %
-
Donderdag21° / 16°75 %
-
Vrijdag22° / 16°80 %











