ForFarmers: € 21,9 miljoen winst
ForFarmers behaalt over 2011 een netto resultaat van € 21,9 miljoen en een afzet van bijna 2,5 miljoen ton mengvoeders. De omzet steeg 25,5% naar een recordhoogte van € 5,22 miljard.
De coöperatie behaalde naast een omzetgroei, als gevolg van de gestegen prijzen, ook een 7% stijging in de voederafzet. Door een hogere afzet en een lagere marge is het resultaat van de mengvoeractiviteiten vrijwel gelijk aan het resultaat in 2010.
Cefetra
Het resultaat van dochtermaatschappij Cefetra werd negatief beïnvloed door de turbulente ontwikkelingen op de grondstoffenmarkt. Het bedrijf verhandelde in 2011 bijna 20 miljoen ton agrarische grondstoffen, inclusief leveringen aan ForFarmers-deelnemingen.
Ondanks de afzetstijging met 3,7% stond het financieel resultaat bij Cefetra onder druk. De onvoorspelbare grondstoffenmarkt en macro-economische ontwikkelingen zorgden voor snelle en onverwachte prijsveranderingen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 720 SCR
2012, P.O.A.
-

Vicon Fanex 903
2016, P.O.A.
-

Kongskilde Vibroflex cultivator (ZIJ) #757380
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Cutter 2940 FVP
2023, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %











