Duitse kinderen met EHEC niet zwaar ziek
In de Duitse stad Hamburg is onrust ontstaan omdat 2 schoolkinderen besmet zijn met de EHEC-bacterie. Anderhalve week geleden kwam een meisje van 6 om het leven door de bacterie, meldt de NOS.
De infectie is vastgesteld bij een jongen van 11 en zijn zusje, dat een paar jaar jonger is. Zij zit op dezelfde basisschool als het meisje van 6 dat ruim een week geleden overleed aan de gevolgen van de EHEC-besmetting.
De jongen zit op een gymnasium er vlakbij. Die school wordt gesloten en het hele gebouw wordt ontsmet. De bron van de infectie in Hamburg is nog niet gevonden. Het afgelopen jaar stierven meer dan 50 mensen in Duitsland aan complicaties van een EHEC-besmetting.
Reportage
NOS-correspondent Wouter Meijer ligt de actuele situatie in deze nos.nl/audio/346296-wouter-meijer-duitse-kinderen-met-ehec-niet-zwaar-ziek.htmlreportage toe.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TM190 trekker (REU) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, € 35.750
-

New Holland TN75VA
2005, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










