Duitse kinderen met EHEC niet zwaar ziek
In de Duitse stad Hamburg is onrust ontstaan omdat 2 schoolkinderen besmet zijn met de EHEC-bacterie. Anderhalve week geleden kwam een meisje van 6 om het leven door de bacterie, meldt de NOS.
De infectie is vastgesteld bij een jongen van 11 en zijn zusje, dat een paar jaar jonger is. Zij zit op dezelfde basisschool als het meisje van 6 dat ruim een week geleden overleed aan de gevolgen van de EHEC-besmetting.
De jongen zit op een gymnasium er vlakbij. Die school wordt gesloten en het hele gebouw wordt ontsmet. De bron van de infectie in Hamburg is nog niet gevonden. Het afgelopen jaar stierven meer dan 50 mensen in Duitsland aan complicaties van een EHEC-besmetting.
Reportage
NOS-correspondent Wouter Meijer ligt de actuele situatie in deze nos.nl/audio/346296-wouter-meijer-duitse-kinderen-met-ehec-niet-zwaar-ziek.htmlreportage toe.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt Farmer 309C trekker (REU) #782668
Gebruikt, € 31.500
-

John Deere 5115R + 543R (MOL) #59673
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 (SMI) #708872
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










