Campina tiende keer op rij grootste A-merk
Campina was in 2011 voor het tiende jaar op rij het A-merk met de grootste supermarktomzet in Nederland. Het zuivelmerk van Royal FrieslandCampina was goed voor € 376,7 miljoen, exact € 1 miljoen meer dan Marlboro.
Dat blijkt uit de Merken Top 100 van Foodmagazine en SymphonyIRI, meldt Distrifood. In het onderzoek worden de omzetgegevens van de grootste merken vergeleken. Campina stond de afgelopen 9 jaar ook al bovenaan.
De top 5 bestaat dit jaar uit Campina, Marlboro, Douwe Egberts, Coca-Cola, en Heineken. De snelste stijger is Bio+ (van nummer 80 naar 53), blijkt uit het complete www.distrifood.nl/web/Onderzoek/Merken-Top-100-2011/De-complete-ranglijst-van-2011.htmoverzicht.
Friesche Vlag
Friesche Vlag, ooit de nummer 1, staat ondanks de € 187,1 miljoen onder druk, geeft Distrifood aan. Dat is volgens de redactie niet vreemd, aangezien het merk vanuit 2 bedrijven wordt ondersteund en het niet meer het absolute prioriteitsmerk is.
FrieslandCampina doet het houdbaargedeelte en levert 4%. Het versdeel - in handen van Arla - verliest 8% omzet. Arla staat als merk nog niet in de Top 100, maar nadert wel met rasse schreden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
-

Pottinger Novacat 302 achtermaaier 3mtr
2020, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781534
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag17° / 12°10 %











