Windmolens niet per se in Groningen
Het aandeel dat de provincie Groningen moet leveren aan windenergie hoeft niet een derde van het totaal te zijn.
Dat zegt minister Maxime Verhagen van EL&I in antwoord op vragen van CDA-Kamerlid Marieke van der Werf, zo meldt RTV Noord. Van der Werf was bang dat in de energieplannen van de minister de provincie Groningen verplicht wordt een derde van de windmolens op haar grondgebied te plaatsen.
Maar volgens minister Verhagen moet er nog bepaald worden welke gebieden in Nederland het meest geschikt zijn voor grootschalige windmolenprojecten.
3 locaties
In 2009 zijn na een uitvoerig debat in Provinciale Staten 3 locaties in Groningen aangewezen waar windmolens kunnen komen. Dat zijn de Eemshaven, Delfzijl en het gebied langs de N33.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (MM) #691679
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-
Honda HF2417K4 HB
2018, P.O.A.
-
Fella 270 achtermaaier met kneuzer
2008, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %