RFC met multinationals voor duurzame groei
Royal FrieslandCampina (RFC) gaat met Nederlandse multinationals duurzame groei bevorderen en promoten. Om dat te bereiken, richt RFC samen met Akzo Nobel, DSM, Heineken, KLM, Phillips, Shell en Unilever Dutch Sustainable Growth Coalition (DSGC) op.
De DSGC-leden zijn ervan overtuigd dat onze wereld in de toekomst duurzaam moet zijn. De wereld heeft in 2050 9 miljard bewoners. Dat stelt de multinationals voor enorme uitdagingen met betrekking tot productie en consumptie, het gebruik van natuurlijke bronnen, sociale gelijkheid en het klimaat.
Bedrijven hebben de deskundigheid om innovatieve oplossingen voor deze problemen te ontwikkelen, geeft DSGC aan. Vooral wanneer duurzaamheid is geïntegreerd in hun businessmodellen. Veel Nederlandse multinationals werken al langs deze lijn, geven de deelnemers aan.
Aanjager economische groei
De DSGC-leden zijn ervan overtuigd dat een businessmodel gebaseerd op duurzame groei kansen creëert voor bedrijven en hun concurrentiepositie versterkt. Duurzaamheid is volgens de multinationals een aanjager van economische groei geworden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag20° / 7°5 %
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 6°30 %











