20% aardappelen gerooid
Productschap Akkerbouw schat dat per begin van deze week ongeveer 20% van alle consumptieaardappelen is gerooid.
De weersverwachtingen voor de korte termijn zijn goed en daarom is de verwachting dat aardappeltelers deze week veel kunnen rooien.
Door de drukke werkzaamheden en matige stemming op de markt is het moeilijk om een duidelijke marktprijs af te geven. Volgens de meest recente Belgische noteringen varieert de dagprijs voor fritesgeschikte aardappelen van € 5 tot € 5,75 per 100 kilo af teler.
Termijnmarkt
Ook voor levering later in het seizoen is er nog weinig belangstelling. De matige vraag op de fysieke markt vertaalt zich in een daling van de termijnnotering. De termijnmarkt sloot afgelopen vrijdag op € 7,30.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

F15D
Gebruikt, € 2.500
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-

Farmtrac FT25G (HEN) #39432
Gebruikt, € 15.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag13° / 6°45 %
-
Dinsdag14° / 10°10 %
-
Woensdag16° / 10°15 %











