David van Mechelen tijdelijk directeur van FloraHolland
Financieel directeur David van Mechelen (links op de foto) van Royal FloraHolland is de tijdelijke algemeen directeur van de bloemenveiling. Dat heeft de raad van commissarissen bepaald. De externe kandidaat Hendrik Jan Roel is per 1 oktober tijdelijk financieel directeur.
De tijdelijke wijzigingen bij FloraHolland hebben te maken met het feit dat algemeen directeur Pieter Bootsma is uitgevallen. Vanaf het moment dat hij terugkeert bij de organisatie, neemt FloraHolland weer afscheid van de tijdelijke situatie.
Volgens de coöperatie zijn de tijdelijke benoemingen van zowel Van Mechelen als Roel belangrijk voor de borging van de continuïteit en het behoud van slagkracht vanuit de strategie 2030-implementatie. Van Mechelen werkt al zeven jaar als financieel directeur bij FloraHolland, Roel is extern ingevlogen. Laatstgenoemde was tot voor kort financieel directeur bij de internationale hotelketen citizenM en daarvoor was hij onder meer lid van de raad van bestuur van Albert Heijn.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

781
Gebruikt, € 4.000
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (BRU) #692297
Gebruikt, € 3.950
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag7° / 1°65 %
-
Zaterdag10° / 3°45 %
-
Zondag9° / 4°20 %
















