Zuivelnoteringen duiken in de min
De zuivelnoteringen van ZuivelNL duiken deze week in de min. De notering voor mageremelkpoeder voor diervoeders verliest met 10 euro het meest en komt uit op 239 euro per 100 kilo.

De andere notering voor mageremelkpoeder, die voor consumptiedoeleinden, daalt ook en verliest 5 euro. Deze notering staat in week 3 op 246 euro. Verse boter behoudt zijn waarde redelijk en verliest slechts 2 euro. Daarmee noteert verse boter 547 euro.
Weipoeder verliest eveneens 2 euro en komt uit op 78 euro. De notering voor vollemelkpoeder is stabiel en staat net als vorige week op 369 euro.
Het algemene beeld is dat de noteringen sinds eind oktober redelijk stabiel zijn. Af en toe komt er iets bij en af en toe gaat er iets af, de grote schommelingen zijn van wat langer geleden. Zuivelanalisten wijzen erop dat de voorraden redelijk beperkt zijn. Het aanbod van zuivel is niet groot, maar de vraag ook niet.
Doordat de voorraden niet groot zijn, is de verwachting dat een aantrekkende vraag de komende periode wel weer voor stijgende noteringen kan zorgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-
Valtra M130 (AKK) #697139
Gebruikt, € 21.450
-
JOHN DEERE X950R 54" HOOGLOSSER ZITMAAIER (SOM) #694589
Gebruikt, P.O.A.
-
Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zondag13° / 7°25 %
-
Maandag16° / 11°90 %
-
Dinsdag15° / 11°85 %