Sensus: cichoreicampagne draait op 95 procent van capaciteit
De oogst, het transport, de aanvoer en de verwerking van cichorei in Nederland ligt volgens fabrikant Sensus redelijk op schema ondanks de beroerde oogstomstandigheden.
De fabriek van Sensus in het West-Brabantse Roosendaal draait nu op ongeveer 95 procent van de geplande capaciteit. Dat de verwerking net niet helemaal optimaal verloopt, heeft alles te maken met de beperkte beschikbaarheid van cichorei vanwege de slechte oogstomstandigheden.
Het inulinegetal van de verwerkte cichorei ligt de laatste twee weken op 16,5, meldt de agrarische dienst van Sensus. Het tarrapercentage bedraagt gemiddeld ongeveer 12 procent. Gezien de nattigheid valt dat mee volgens Sensus. Dat is onder meer te danken aan de inzet van 100 procent reiniging bij verlading en op veel plekken het afdekken van cichoreihopen met vliesdoek.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn VARI MASTER 151 (LIE) #777268
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag20° / 7°5 %
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 5°30 %

















