Welke milieu-investeringen leveren in 2023 belastingvoordeel op?
De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland heeft de Milieu- en Energielijst 2023 gepubliceerd. De MIA\Vamil bevat meer dan driehonderd milieuvriendelijke en innovatieve technieken die een belastingvoordeel opleveren.
Bij de duurzame innovatieve investeringen op de lijst kan het belastingvoordeel via de Milieu-investeringsaftrek (MIA) en Willekeurige afschrijving milieu-investeringen (Vamil) oplopen tot ruim 14 procent van het investeringsbedrag.
Milieudoelen die in aanmerking komen zijn onder meer bodembeheer, energieopwekking, emissiereductie, circulariteit, natuur- en waterbeheer en klimaatadaptatie. Nieuw op de Milieulijst 2023 zijn bijvoorbeeld investeringen in een plasma-installatie voor het behandelen van dierlijke mest, productieapparatuur voor strokenteelt, een dual-fuel waterstof aangedreven landbouwtrekker en een elektrisch aangedreven werktuigendrager.
Een doorzoekbare versie van de Milieu- en Energielijst 2023 is hier te vinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (LIE) #781580
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland frontgewichten
Gebruikt, € 675
-

John Deere 3039R (DAT) #702438
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %















